26.06.2016

Ambasadorka: Jak powietrze - Agata Czykierda-Grabowska


Tak jak wielu innych blogerów, również i ja zostałam ambasadorką książki "Jak Powietrze" Agaty Czykierdy-Grabowskiej. Będę więc ją promować na wszystkie możliwe sposoby. Dlaczego? Bo wiem, że to będzie coś wyjątkowego. W najbliższym czasie możecie spodziewać się recenzji, a później znajdzie się również coś dla was. Tak prezentuje się opis książki:

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.
Pierwsza polska powieść new adult!

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.

Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze. Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać? Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości? Czy da się żyć bez powietrza?


Autor: Agata Czykierda-Grabowska
Tytuł: Ja powietrze
Data premiery: 20.07.16

Książkę możecie zamówić na stronie empiku. Jak najbardziej was do tego zachęcam!

2 komentarze:

  1. Również mam to szczęście, że zostałam ambasadorką :D Książka przedwczoraj trafiła do mnie i już zaczęłam czytanie :D
    Bądź tu teraz

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka zapowiada się obiecująco :D. Będę ją miała na oku ;).

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine