05.09.2016

K.N. Haner - Sny Morfeusza

Tytuł: Sny Morfeusza
Autor: K.N. Haner

Cykl: Mafijna Miłość
Wydawnictwo: Editio


Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu, a rozmowa kwalifikacyjna o pracę marzeń ma stać się drzwiami do lepszego jutra. Niestety, nic nie idzie po jej myśli, a poznanie Adama McKeya — jej przyszłego szefa — komplikuje wszystko jeszcze bardziej. Początek tej znajomości staje się źródłem fascynującego romansu, ale i dużych kłopotów. Cassandra traci głowę dla demonicznego Morfeusza. Między tą dwójką wybucha namiętność, nad którą nie potrafią zapanować. Adam vel Morfeusz wciąga Cassandę do gry, której zasady są bardzo proste, ale narażają oboje na ogromne ryzyko. Jak potoczy się historia, która nigdy nie powinna się wydarzyć? Sny Morfeusza to intensywna, pełna namiętności i niebezpiecznych tajemnic lektura, która rozpali Twoje zmysły i wciągnie w świat mrocznych doznań. Daj się ponieść historii pięknej Cassandry i tajemniczego Adama!

Cassandra Givens to kobieta, która dobrze wie czego chce w życiu. Niestety jest też przy tym bardzo zagubiona. Jej cięty język często wprowadza ją w kłopoty, z których czasami ciężko jej się wyplątać. Jednocześnie jest kobietą bardzo mądrą i wykształconą. Mimo braku wsparcia ze strony rodziny, stara się zrobić wszystko, aby wnieść się na wyżyny i zrobić wielką karierę. Czasami zachowuje się bardzo głupio i lekkomyślnie, co potrafi doprowadzić czytelnika do obłędu. Adam to mężczyzna, który ma dosłownie wszystko. Jest przystojny, inteligentny i bardzo bogaty. Każda kobieta chciałaby go mieć u swojego boku. Jednakże on nie lubi się angażować. Woli krótkie romanse, gdyż demony, które ukrywa są zbyt niebezpieczne. Gdy w jego życiu pojawia się Cassandra, wszystko zaczyna się zmieniać.Romans pomiędzy głównymi bohaterami rozwija się bardzo szybko. Oboje wiedzą, że pragną siebie nawzajem, jednakże czasami trudno im się do tego przyznać. Ich relacja jeszcze bardziej się komplikuje kiedy okazuje się, że Cassandra ma zacząć pracować dla Adama. Niestety jak dla mnie to co dzieje się między nimi jest bardzo spłycone. Nie przemawia do mnie ich uczucie. Wydaje się, że pojawiło się ono nagle i nie wiadomo skąd. To bardzo mi zepsuło odbiór tej książki.

Jeżeli chodzi o sceny erotyczne, to jestem nimi zachwycona. Rozpisane są na prawdę bardzo dobrze. Nie są bardzo krótkie ale też nie przedłużają się w nieskończoność. Widać, że autorka poświęcała im bardzo dużo uwagi. Uważam, że literatura erotyczna jest jak najbardziej dla niej. Jak najbardziej spodobało mi się powiązanie głównego bohatera z mafią. Dzięki temu historia staje się tajemnicza i wciąga nas do swojego świata. Sprawia to, że do samego końca nie możemy się od niej oderwać. Mimo, że książka nie jest idealna i ma swoje wady, to jak najbardziej czekam na następną część. Liczę na to, że ta powieść rozkręci się jeszcze bardziej. Jak najbardziej polecam ją fanom tego gatunku. 

Ocena: 7/10

Za egzemplarz książki i możliwość jej przeczytania dziękuję autorce oraz wydawnictwu.

1 komentarz:

  1. Ja też jestem zachwycona scenami erotycznymi. Kasia to ma wyobraźnię ;) Super erotyk!

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine