26.06.2017

TOP 5 filmów na letnie wieczory

Ponieważ teraz skupiam się bardziej na nauce ze względu na egzaminy, to czasu na czytanie mam niestety bardzo mało. Dlatego teraz więcej pojawiać będzie się recenzji filmów, seriali i różnego rodzaju topki czy rankingi. Tak jak pisałam na fan page'u bloga prezentuję tym razem TOP 5 filmów na letnie wieczory. Oczywiście i tutaj dopuściłam się małego oszustwa w liczeniu, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Sami wiecie jak to jest z wybraniem ulubionej piątki. Nie pozostało mi nic innego jak zaproszenie do zobaczenia co wybrałam. Jak zawsze w komentarzach możecie podawać swoje propozycje, bo jestem ich bardzo ciekawa.

#5
Seria Gwiezdne Wojny
Prawda jest taka, że obejrzałam tą serię dopiero niedawno, mniej więcej jakieś dwa lata temu. Wcześniej oczywiście już o niej słyszałam, ale uważałam, że to raczej nie będzie nic dla mnie. Nigdy się tak bardzo nie pomyliłam. Teraz z wielka chęcią do niej wracam i wiem, że nigdy mi się nie znudzi. Jest to jedyny film z gatunku space opera, jaki miałam przyjemność oglądać. Zakochałam się w odległej galaktyce i już nie mogę się doczekać kolejnych części, mimo że na pewno nie będą już tak dobre jak te stare.

#4
Seria Władca Pierścieni
W okresie letnim i wakacyjnym zawsze przeżywamy różnego rodzaju przygody. Zwiedzamy nowe miejsca i wybieramy się na długie spacery. Dlatego film z motywem wędrówki jest idealny na takie właśnie wieczory. Mamy tutaj przygodę, w której na pewno bezgranicznie się zakochanie. Dziewczyny znajdą także przystojniaków, na których warto popatrzeć, a także nutkę miłości. Razem z bohaterami przeżywamy ich wzloty i upadki. Na pewno jest to seria, którą warto obejrzeć, a także przeczytać.

#3
Love, Rosie
Przyjaźń i miłość to najważniejsze wartości w całym naszym życiu. Między innymi właśnie dlatego uwielbiam oglądać filmy, które poruszają właśnie te wartości. W tym filmie zakochałam się zanim przeczytałam książkę. Wiem, że zostanie on już ze mną na zawsze. Rzadko kiedy dostajemy od życia to, czego ta bardzo pragniemy. Trzeba się bardzo natrudzić i często przejść trudną drogę. To jest właśnie film o ciężkiej drodze, do pierwszej miłości. Jestem pewna, że zakochacie się w niej tak samo jak ja.

#2
Seria Piraci z Karaibów
Dobra, a teraz przyznać się, kto nigdy nie słyszał o filmach, które opowiadają o niesfornym Kapitanie Jack'u Sparrow? Tyle przygód co on to chyba nikt jeszcze nie przeżył. Poznałam tą serię lata świetlne temu i z każdym kolejnym dniem wyczekiwałam kolejnych filmów, które jakoś szybko nadejść nie chciały. Nigdy, na żadnym filmie nie uśmiałam się tyle co tutaj. Jest to idealna pozycja, na rozweselenie swoje dnia. 

#1
Zanim się pojawiłeś
Przedstawiłam wam już kilka rodzai filmów, przy których można się śmiać, dobrze bawić i przeżywać losy bohaterów. Ten najważniejszy przyprawi nas o morze łez. Historia Lou i Willa jest tak niesamowita, że na zawsze zostanie w moich sercu. To trudna opowieść o miłości, w której bohaterowie muszą wybrać co jest ważniejsze - oni sami, czy osoba, którą kochają. Na pewno nie będziecie się przy tym filmie nudzić, a później nie będziecie mogli zasnąć, zadając sobie pytanie "co by było gdyby"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Layout by Yassmine